Ikuti Kami Di    Selamat Datang!  Login / Daftar   Refferal Anda : biorich

Delima Collagen

Delima Collagen

Berat : 440 gram

Kod Produk : GST-DELIMA-C

RM 70.00


Delima Collagen

DELIMA COLLAGEN diformulasi dengan ekstrak buah-buahan terbaik seperti buah delima, manggis dan air kelapa serta diadun bersama Pure Marine Collagen dan Vitamin C (di ambil dari buahan) untuk membantu tubuh melawan sel-sel kanser dan radikal bebas dari udara persekitaran. Gabungan hebat ini membantu tubuh menjadi lebih aktif, sihat, bertenaga, lebih putih serta menawan.

Produk ini dikelaskan sebagai produk makanan. Tidak perlukan no pendaftaran NOT @ MAL.


ANDA MENGALAMI MASALAH SEPERTI DI BAWAH

Jerawat ??   Sakit Sendi ??   Jeragat ??   Keguguran Rambut ??   Kulit Gelap & Lesu ??   Rekahan Di Tumit ?? Kulit Kering & Kusam ??   Parut ??   Kurang Kalsium ??   Kurang Bertenaga ??   Selulit ??   Garis Halus & Kedutan ??


KELEBIHAN DELIMA COLLAGEN
- Membantu merawat jerawat dan parut dengan lebih cepat.
- Membantu mencerah dan melembapkan kulit secara menyeluruh.
- Membantu menghalus, menganjal dan melembutkan kulit dalam masa yang singkat.
- Membantu mencegah kanser.
- Membantu meningkatkan sistem imunisasi badan.
- Bertindak sebagai anti oksida dan anti penuaan.
- Membantu pertumbuhan dan pembaikan tisu badan.
- Mengurangkan kedutan dan garis halus.
- Mengurangkan sakit sendi.
- Meningkatkan tenaga dan lebih aktif.
- Mengandungi nutrien yang tinggi sesuai bagi ibu mengandung.
- Menguatkan otot, kuku dan tulang.
- Mengatasi masalah sembelit.


FAKTA NUTRISI
Saiz Hidangan / Serving Size : 30g
Hidangan Per Pek / Serving Per Package : 12


CARA PENGGUNAAN
1) Campurkan 1 sachet Delima Collagen bersama 200 ml air masak.
2) Kemudian, kacau sehingga sebati dan sedia untuk diminum.
3) Pengambilan adalah 2X sehari, pada waktu tengahari, 30 minit sebelum makan tengahari, semasa perut kosong kerana memudahkan nutrisi untuk menyerap ke dalam tubuh serta pada waktu malam sebelum tidur.
4) Setelah 1-2 minggu atau sudah nampak kesan, pengambilan Delima Collagen boleh dikurangkan dengan 1X sehari pada waktu malam sebelum tidur.

Nota : Selepas pengambilan Delima Collagen, jarakkan minum minuman yang mengandungi kafein dan berkarbonat dalam 2-3 jam.


KANDUNGAN
Gula, Pure Marine Collagen, Ekstrak Delima, Ekstrak Manggis, Vitamin C dan Kondisioner Makanan yang dibenarkan.

Berat: 30g x 12 sachet


TESTIMONI PENGGUNA
Kami mengalu-alukan sebarang testimoni daripada pengguna Delima Collagen. Testimoni terpilih akan diberikan hadiah produk dari pihak syarikat. Testimoni boleh di hantar melalui alamat surat-menyurat, email serta faks.

Alamat : BIORICH MARKETING, No. 15 Jalan PPSL 1, Pusat Perniagaan Sungai Lias, 45300 Sungai Besar, Selangor Darul Ehsan.

Faks : 03-3224 2321

Email : bio.rich@yahoo.com

Borang Testimoni Biorich (DOWNLOAD)



INFO HERBA DELIMA COLLAGEN

PURE MARINE COLLAGEN


Kolagen secara semulajadi adalah satu komponen protein penting dalam tubuh manusia yang terdapat dalam tulang, gigi, sendi, otot dan kulit. Menurut kajian, 30% dari jumlah protein dalam keseluruhan tubuh manusia adalah terdiri daripada kolagen. Kulit manusia akan mengendur selari dengan perubahan usia. Selain itu, radikal bebas dari udara sekeliling juga menyebabkan struktur kulit rosak. Untuk melambatkan proses kedutan dan menghalang radikal bebas ini, sel-sel kulit memerlukan protein kolagen yang banyak dan berkualiti tinggi bagi menghasilkan sel-sel baru yang kuat dan sihat. Pure Marine Collagen mengandungi kolagen yang terbaik, di ambil dari komponen tubuh ikan yang terpilih dan ditangkap di laut Korea Selatan. Diproses dengan teknologi terkini tanpa menghilangkan keaslian dan kualiti protein kolagen semulajadi dalam tubuh manusia dan menjadi lebih aktif untuk menjadikan kulit awet muda dan tegang.


BUAH DELIMA


Dari sudut pemakanan, buah delima amat kaya dengan sodium dan mengandungi unsur-unsur nutrien seperti riboflavin, tiamin, niasin, vitamin C, kalsium dan fosforus. Manakala zat protein dan lemak hanyalah sedikit sahaja terkandung di dalamnya. Oleh sebab ia mempunyai nilai pemakanan yang baik, buah delima juga disarankan di makan dalam mengimbangi pemakanan sempurna dari kelas buah-buahan. Ternyata buah delima mempunyai banyak manfaat untuk manusia samada sebagai buah-buahan mahupun dijadikan sebagai ubat penawar.

Buah delima merupajan pendekatan yang baik bagi melawan penyakit. Ia dapat memperbaiki kitaran darah pengguna. Tahap anti oksida yang tinggi akan membantu menguatkan sistem dalam badan dan melawan apa jua jenis penyakit. Ini adalah langkah awal untuk pengguna dari menjadi mangsa serangan jantung atau penyakit hati.


BUAH MANGGIS


Buah manggis amat berkhasiat terutama di bahagian kulit dalam manggis dan biji buah manggis. Secara tradisi, kulit manggis dilumat dan digunakan untuk merawat penyakit seperti Malaria, TB, penyakit kulit, cirit-birit dan disentri. Di Thailand, buah manggis dijemur dan dikeringkan untuk mambuat bahan kosmetik seperti syampu, sabun untuk menghaluskan kulit dan mencegah penyakit kulit.

Bahan aktif XANTHONE dalam buah manggis mempunyai khasiat yang amat menakjubkan. Terutama di bahagian dalam kulit dan biji manggis. Ramai saintis telah mengkaji khasiat buah manggis sejak tahun 1970an. Pelbagai masalah penyakit dapat diatasi dengan esktrak manggis. Khasiat XANTHONE iaitu bahan aktif dalam buah manggis dapat membantu pelbagai jenis masalah seperti alergi, resdung, lelah, pelbagai penyakit kulit seperti ekzema, gatal-gatal, psoriasis, seborrhea, jangkitan kulat, luka-luka yang biasa pada mulut, melecur, selepas pembedahan, penyakit darah tinggi, kencing manis, lebihan kolesterol, keletihan, kekurangan darah, ulser, gastrik, saluran usus yang bengkak dan pelbagai lagi masalah.


VITAMIN C


Vitamin C yang terkandung di dalam Orange Collagen bukan hanya bermanfaat kepada kesihatan, tetapi juga untuk kecantikan kulit. Ini kerana Vitamin C dikenalpasti sebagai agen anti-oksida yang sangat kuat dan mampu melawan radikal bebas. Sebagai anti-oksida, selain melindungi kulit dari radikal bebas, vitamin C juga memperkuatkan sel-sel kulit sehingga ia lebih cepat memperbaiki jaringan yang rosak.


MAKLUMBALAS PENGGUNA PRODUK BIORICH


Testimoni 1

Mohd Sarjuni. Berusia 64 tahun. Berasal dari Kg. Teluk Rhu, Sabak Bernam, Selangor. Beliau mengalami masalah kulit mengelupas hampir setahun. Masalah ini berlaku selepas beliau habis menebas rumput dikawasan kebun. Ia dimulai dengan gatal-gatal pada kulit. Oleh kerana tidak tahan dengan gatal kulit yang di alami, beliau berulang-alik ke hospital untuk mendapatkan rawatan susulan. Penyakit ini menyerang di bahagian kaki serta celah tangan. Beliau juga mendapatkan rawatan tradisional, tetapi hasilnya masih sama, tiada perubahan yang ketara. Akhirnya beliau berjumpa dengan saudara En. Roslee memaklumkan akan penyakit yang dihadapi. En Roslee bergegas menghantar produk Minyak Kelapa Dara dan Delima Collagen (Biorich @ Bioasli). Beliau menyapukan minyak kelapa dara di kawasan yang berpenyakit serta minum delima collagen. Hasilnya selepas 4 hari, penyakit yang dihadapi semakin pulih dan beliau berazam untuk meneruskan penggunaan produk ini.



Testimoni 2

Puan Zarinah Idris berasal dari selangor dan merupakan salah seorang pengguna produk Delima Collagen di Biorich. Buah Delima mengingatkan saya kepada arwah ibu saya tentang khasiatnya yang sesuai untuk dalaman wanita dan baik untuk bayi dalam kandungan. Dahulu, ibu selalu berpesan kepada saya supaya makan buah delima semasa mengandung walaupun hanya makan sedikit, kerana terdapat banyak khasiat dalam setiap butir delima itu. Alhamdulillah selepas saya mengamalkan Delima Collagen keluaran Biorich, saya menjadi lebih sihat dan bertenaga.

Dengan keajaiban yang saya rasai, saya juga berkongsi pengalaman dengan rakan-rakan lain yang mana ada salah seorang rakan saya telah menggunakan Delima Collagen untuk merawat masalah jeragat di muka. Alhamdulillah setelah rakan saya mengamalkannya, jeragatnya semakin pudar dan kulit semakin lembab dan cerah.

Selain itu juga, rakan saya ada berkongsi pengalamannya yang menyatakan bahawa rakannya juga mengamalkan produk Delima Collagen untuk masalah sakit sendi dan lemah. Setelah menggunakan produk Delima Collagen, masalahnya dapat diatasi dengan baik.



Testimoni 3

Mohamad Rojali Surat berasal dari Sungai Besar, Selangor. Saya mula mengambil produk di Biorich pada 27 Julai 2013 setelah diperkenalkan oleh En. Rosli. Di sini, saya ingin berkongsi pengalaman saya sendiri dengan pengambilan produk di Biorich. Saya mempunyai masalah penyakit kencing manis yang agak teruk sehingga saya sukar untuk berjalan seperti biasa dan sampai ke tahap pernah kaki saya hendak di potong. Maka, saya pun mula mengambil Virgin Coconut Oil Pure 300, Virgin Coconut Oil S Capsule dan Delima Collagen Tanpa Gula. Pertama sekali, saya minum Delima Collagen, kemudian makan Virgin Coconut Oil S Capsule dan saya menambah produk Virgin Coconut Oil Pure 300 untuk minum dan sapu di bahagian luka yang terdapat di kaki saya. Kebiasannya apabila seseorang yang menghidap penyakit kencing manis, luka-luka yang terdapat di kulit lambat akan sembuh, akan tetapi alhamdulillah luka di kaki menjadi kering dan sembuh setelah menggunakan ketiga-tiga produk di Biorich. Bacaan kencing manis saya yang pada mulanya 22, tetapi kini sudah turun kepada 7.5. Terima kasih Biorich dan En. Rosli kerana telah memperkenalkan produk ini kepada saya.



Testimoni 4 

ID : zettypower
Nama : Norziati Binti Ismail
Asal : Sungai Besar

Puan Norziati berkongsi testimoni tentang kebaikan VCO300, CVCOS dan Delima Collagen yang telah beliau gunakan. Banyak kelebihan produk yang beliau kongsikan antaranya tentang kesuburan bagi wanita dan sakit pinggang yang belaiu alami telah beransur pulih selepas 3 hari mengamalkan Delima Collagen.



Testimoni 5

ID : zambesi
Nama : Zamri Bin Hamzah
Asal : Teluk Intan

Encik Zamri mengalami masalah strok selama tiga tahun. Alhamdulillah dengan izin Allah S.W.T, kini beliau sudah boleh berjalan setelah mengamalkan produk dari biorich.

Video Delima Collagen

Info Terkini Biorich

    πŸ“œ BERITA & INFO TERKINI BIORICH 20/4/2018 (JUMAAT) πŸ“œ


    INFO TERKINI BIORICH


    1)Tarikh akhir bagi pembelian TIKET VIP ABJ adalah pada 20/4/2018. Di harap kepada semua yang ingin membeli tiket VIP dengan harga RM20 melakukan pembayaran sebelum tarikh tutup tersebut. Terima kasih.


    2)πŸ“² PROGRAM AFFILIATE FB BIORICH πŸ’΅πŸ’΅πŸ’΅β€Ό


    WOW LEH RM1000/sehariπŸ’² hanya guna FacebookπŸ‘


    😱 jual di FBπŸ“²β—

    😱 jual di FB πŸ“²β—

    😱 jual di FBπŸ“²β—

    πŸ‘‡πŸ‘‡πŸ‘‡πŸ‘‡πŸ‘‡πŸ‘‡


    WOW PERTAMA DI MALYSIA=> PROGRAM USAHAWAN AFFILIATE FB BIORICH"

    -------------

    βœ…0 stok

    βœ…0 Modal

    βœ…0 Urus pos


    πŸ“Akan diajar di MotiAction online FB siri2.


    Siapa yg harus join❓


    πŸ…°Semua lepasan SPM, IPTA/S.


    πŸ…±Orang awam/ Usahawan Biorich.


    😁 Biorich melangkah seiring Teknologi✈


    Apa yang akan DIPELAJARI?


    πŸ‘‰πŸ» Cara Mula Bisnes di FB

    πŸ‘‰πŸ» Teknik Bina Fanpage

    πŸ‘‰πŸ» Teknik Jualan di FB

    πŸ‘‰πŸ»Teknik Copywriting

    πŸ‘‰πŸ» Teknik Closing


    KURSUS TEKNIK PENGIKLANAN FANPAGE


    Tarikh : 21 APRIL 2018

    Masa : 8.00 Pagi

    Tempat : HQ BIORICH

    Tiket : RM 10


    Tempat terhad. DAFTAR SEKARANG.


    Nota & Makanan disediakan.


    Sila hubungi:

    En ZAKI - 0132396395

    HQ BIORICH - 0332248721


    3)ROAD TOUR ABJ2018 & USAHAWAN AFFILIATE FB (UAFB)


    Dijemput semua ahli dan orang ramai hadir ke program di atas bagi mendapat informasi terkini Biorich dan tawaran meletop ABJ2018. 


    Kehadiran semua ahli adalah diwajibkan


    Tarikh : 21 April 2018

    Hari    : Sabtu

    Masa  : 10.00 pagi

    Tempat : Seri Indah Resort, 898, Jalan Haji Busu, Kampung Pantai Batu Burok, 20400 Kuala Terengganu, Terengganu


    Hubungi : 

    Syazwani 0139728542

    Faridah 0199768145

    Rozana 0145216390

    Azizah 0199278074

    Rohana 0129664899

    W. Amirah 0199858575

    Hasfadilah 0103078512


    MASUK ADALAH PERCUMA ❗


    4)ROAD TOUR ABJ2018 & USAHAWAN AFFILIATE FB (UAFB)


    Dijemput semua ahli dan orang ramai hadir ke program di atas bagi mendapat informasi terkini Biorich dan tawaran meletop ABJ2018. 


    Kehadiran semua ahli adalah diwajibkan


    Tarikh : 22 April 2018

    Hari    : Ahad

    Masa  : 10.00 pagi

    Tempat : Rumah Ngaji Kedai Merah, Kuala Kangsar


    Hubungi : 

    Megat 01128554973

    Nasaruddin 0174151397

    Zakaria - 0167592330

    Sabariah63 - 0176694307

    Saodah60 - 0185744500

    Zaharah74 - 0195443051

    Shamsueza - 0125994097

    En Essam - 0194355161


    MASUK ADALAH PERCUMA ❗


    5) PROGRAM BIORICH

    ===============

    KURSUS USAHAWAN AFFILATE FACEBOOK [ UAFB]

    πŸ“±πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²


    πŸ’₯Terbuka pd semuaπŸ’₯


    Tentative:


    1.intro konsep Biz iM Otai-Pos.


    2.intro Produk baru NEURO UP


    3.intro Usahawan AFFILIATE FACEBOOK:


    i) install Apps Biz online.


    ii) Set Up Fan Page Biz NEURO UP.


    iii) Run & Boost iklan di group[FREE].


    iv) Boost iklan berbayar di FACEBOOK.


    😱Selepas kursus ini, anda akan mempunyi Fan Page [Biz page]  anda sendiri di FACEBOOK. Seterusnya akan membuka peluang seluas2nya utk memasarkan produk NEURO UP di FB.

    Tahukah anda kini ramai anak2 muda yg menjadi jutawan dgn menggunkan FBADS. 

    🀩🀩🀩🀩🀩🀩

    Kini Biorich melangkah kehadapan dgn memberi peluang anda menjana pendapatan di FACEBOOK dan membongkar rahsia [ajar] marketing di FB. 😱


    🀩 Jangan lepaskan peluang ke emasan iniπŸ’°πŸ’°πŸ’°πŸ’°. Pastikan anda dan keluarga hadir utk menjadi Usahawan  Affilate Facebook.πŸ“²


    πŸ₯‘ Cabutan bertuah disedikanβœ…


    β˜•πŸ₯§ Jamuan ringan disediakanβœ…


    πŸ’’ Bawa seramai mungkin keluarga & rakan2 anda.

    πŸšŒπŸšŽπŸš‰πŸšŠπŸš—πŸš•πŸš™


    Tarikh :22/4/2018

    Hari :Ahad

    Masa :2.00 pm

    Tempat : A265 lrg sg isap jaya1.taman sg isap jaya 25150 Kuantan, Pahang.Restoran Nasi Arab Al Jawaher


    Hubungi : 

    Siti-01110394269

     Pak wan-0115124 3553 

    En. Fuad-013 988 3839

    Ella-0199613578

    Fiza-0142149117

    Aida-0182171692

    Kahaa-0139096702

    Mazlina rosli-0134076080

    Shima-0179125240

    Kak yah-0136818144

    Syukur-0127083663

    Rahimah-0146085312

    Rosdi-0179472463

    Cikgu saadiah-0199658771

    Ayu-0179392808

    Kak noni-01135296871

    Noridah-0189123472

    Rohaney-0142153736

    Solehah-0199665401

    Nadrah-0193706991

    K yan-01110756332

    Jasmin-0199785699

    Sue-0139434220

    Norliza-01114888545

    Kak Nab-0133980887

     Kasidah-0199372438

    Siti zaharah-0139617458

    Siti ramlah-0139822162

    Normaziah-0145298135

    Liza-01121721161

    Norma-0139257702

    Faizal-0139907132

    Izzat-0139501293

    Zainab-0179071534

    Norasikin-01128224524


    Salam Perjuangan.


    Biorich real Biz 

    Produk Berkualiti


    6)ROAD TOUR ABJ2018 & USAHAWAN AFFILIATE FB (UAFB)


    Dijemput semua ahli dan orang ramai hadir ke program di atas bagi mendapat informasi terkini Biorich dan tawaran meletop ABJ2018. 


    Kehadiran semua ahli adalah diwajibkan


    Tarikh : 23 April 2018

    Hari    : Isnin

    Masa  : 8.00mlm - 10.00mlm

    Tempat : PT 400, Tingkat 2, Seksyen 17, (sebelah Tesco) Lembah Sireh, 15050 Kota Bharu, Kelantan


    Hubungi : 

    En Din - 0139050624 

    Cik Yah - 0138948269

    Ruzaman - 0197916069

    Jai - 0179385174

    Amira suhada - 0137416520

    Sri nuseri - 01117800296

    Mohd noor - 0199061313

    Abidi - 01120557276

    Pariza - 0179698334

    Ramli - 01140253439

    Rosdi - 0148128098

    Azira - 01112944847

    Adibah - 01126101824

    Zainun - 0145182102

    Madiram - 0139543467

    Sabri - 0139958854

    Zaid - 0199057174

    Yunan - 01112945219


    MASUK ADALAH PERCUMA ❗


    7)Tarikh akhir bagi pembelian TIKET  ABJ adalah pada 27/4/2018. Di harap kepada semua yang ingin membeli tiket ABJ dengan harga RM300 melakukan pembayaran sebelum tarikh tutup tersebut. Terima kasih.


     8) ♦ ANUGERAH BINTANG JUTAWAN (ABJ) 2018 ♦


    β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”β›”


    β›” BERHENTI SWIPE KEBAWAH!β›”


    😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨


    🎊Anda mahu saksikan TOMOK dan NORA ARIFFIN SECARA LIVE!?🎊


    Dan , pengacara yang terkenal RAJA AZURA aka KAK ENGKU🎀


    Serta, anda berpeluang membawa pulang HADIAH CABUTAN RM50,000 TUNAI πŸ˜±πŸ’ΈπŸ’ΈπŸ’ΈπŸ’ΈπŸ’ΈπŸ’Έ



    πŸ€—Berikut adalah butiran program : 


    πŸ’ ANUGERAH BINTANG JUTAWAN 2018 πŸ’ΈπŸ’ΈπŸ’ΈπŸ’ΈπŸ’Έ

    πŸ’ TARIKH : 12 / 05 / 2018 (SABTU)

    πŸ’ TEMPAT : IDEAL CONVENTION CENTRE (IDCC), SHAH ALAM

    πŸ’ TIKET: RM 300, percuma 6 produk (boleh membeli secara ansuran)


    πŸ“’ Promosi Terhad


    βœ” Beli produk untuk tiket RM300 & keatas free kos pos


    βœ” Neuro Up untuk belian tiket untuk 2 botol hanya RM150


    πŸ’― Hadiah cabutan terkumpul bernilai SEHINGGA RM70,000😨


    πŸ”Š Majlis akan dihoskan oleh KAK ENGKU. Tak lupa juga, anda akan dihiburkan oleh ARTIS JEMPUTAN KAMI, TOMOK DAN NORA ARIFFIN. Anda boleh berjumpa dan bergambar bersama mereka!!


    🍜 Jamuan makan disediakan.


    🚌 Bas disediakan seluruh Malaysia ( tiket RM20 )


    πŸ•΄πŸΌ TEMA - Casual # Warna HITAM πŸ–€, PUTIHπŸ”˜, GOLDπŸ’›


    JADI APA TUNGGU LAGI!! Jangan lepaskan peluang keemasan ini!!!! SAVE YOUR DATE DAN DAPATKAN TIKET ANDA SEKARANG ❗❗❗❗❗


    Tempah tiket anda sekarangβ€Ό


    Hubungi :


    πŸ“ž EN ZAKI - 0132396395

    πŸ“ž HQ BIORICH - 0332248721


    Tertakluk terma & syarat


    --------------------------------------------


    9)PEMBELIAN SET PAIRING BERULANG TELAH DIBUKA!


    Dapatkan pelbagai SET D0  dilaman web kami sekarang.!


    Sila semak di laman web kami untuk SET D0 yang kami tawarkanπŸ˜‡


    Sebarang pertanyaan boleh hubungi kami di:


    HQ BIORICH -03 32248721


    ADMIN BIORICH


    -----------------------------


    10) PAKEJ TERBARU USAHAWAN U-OTAI D3


    βœ…PRODUK YANG DITAWARKAN 

     10 NEURO UP

     1x Vco 300

    1x Vcos

     1x IU series Elegant set

     1x Vco zaitun

     1x Vco super 180

     1x Tonik rambut

     1x Nanduk board

     1x Cocoa dara collagen

     

    βž–REBUTLAH PELUANG ANDA SEKARANG


    β›”Tawaran sah sehingga 12 MEI 2018β›”


    πŸ”ΌKelebihan  UPGRADE ke PAKEJ USAHAWAN U-OTAI D3:


    1⃣Mendapat SHOP ONLINE bernilai RM1000

    2⃣Mendapat SMS BLASTER bernilai RM300

    3⃣ WHATSAPP BLASTER bernilai RM300

    4⃣ HOSTING bernilai RM500

    5⃣ WEB bernilai RM120


    Cepat UPGRADE SEKARANG❗❗❗


    11) Maybank QRPay πŸ“±πŸ’΅


    Maybank QRPay boleh digunakan untuk membuat pembayaran. Aplikasi ini memudahkan para pelanggan Biorich  membuat pembayaran tanpa perlu memasukkan nombor akaun. Untuk menggunakan ciri pembayaran ini pelanggan perlulah memuat turun terlebih dahulu aplikasi Maybank2u, kemudian klick button QRPay, seterusnya scan QR Code yang telah disediakan oleh pihak Biorich dan masukkan jumlah pembayaran kemudian selesai. Cara pembayaran ini sangat mudah cepat dan pantas dan pelanggan tidak perlu takut untuk tersalah taip number akaun.


    App Wajib Ada dalam Telefon Pintar Anda πŸ“±


    Terdapat beberapa App yang wajib anda install dalam telefon pintar anda, berikut adalah App tersebut:


    1. Biorich app - https://www.biorich.my/mobile/

    2. Whatsapp   - https://www.whatsapp.com/

    3. Facebook    - https://www.facebook.com/mobile/

    4. Youtube      - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.youtube


    App di atas memudahkan pelanggan untuk membuat order, mempromosi barang dan melihat testimoni-testimoni yang berjaya.

    --------------------------------------------

    12)Program Usahawan Hebat Biorich (PUSH 2018)

    PUSH telah dilancarkan oleh En Ishak Basiran (CEO Biorich) untuk memilih beberapa peserta Motiaction 1 yang berpotensi untuk berkembang menjana pendapatan RM5K sebulan. Program akan berjalan selama 3 bulan di bawah pemantauan dan bimbingan staff2 Biorich dan prestasi peserta akan direkodkan. Ahli yang berminat atau peserta Motiaction 1 yang berpotensi boleh hubungi En Saufi di talian 019 617 5100. Hanya yang benar-benar layak sahaja akan terpilih. Harap maklum

    ---------------------------------------------

    13) Perangi Money Game. Jangan biarkan diri anda tertipu lagi

    Jangan sertai bisnes Money Game, jangan biarkan diri anda ditipu lagi. Sedarkan dirie anda dari angan-angan kosong yang di janjikan si penipu. Ketahui dan kenali syarikat-syarikat yang menipu ini dan cara-cara untuk mengenalpasti moduss operandi mereka. Belajar dari kesilapan dan jadilah orang yang bijak. Andalah yang menentukannya. Sila layari pautan laman web berikut https://perangmoneygame.wixsite.com/antimoneygame sekarang. Nota - Website yang dinyatakan Ini adalah website umum dan Biorich hanya berkongsi pautan web untuk menyebarkan kempen perangi money game yang sedang berleluasa kini. Harap Maklum. 


    Berikut merupakan senarai rasmi BNM yang mana syarikat yang tidak dibenarkan ambil deposit tanpa kelulusan. Berhati-hati. Untuk maklumat lanjut, bole terus layari di link http://www.bnm.gov.my/index.php?ch=en_announcement&pg=en_announcement&ac=564


    Sebarang pertanyaan @ cadangan ❓

    hubungi :


    πŸ“ž EN ZAKI - 0132396395

    πŸ“ž HQ BIORICH- 0332248721


    βœ…  sila lihat & like   βœ…

    πŸ’’ WEBSITE BIORICH πŸ’’

     https://www.biorich.my

    πŸ’’ FACEBOOK BIORICH πŸ’’

    https://www.facebook.com/BiorichHQ/

    πŸ’’LINK WEBSITE STOKISπŸ’’

    https://www.biorich.my/V2/stokis.asp/



    NOTA

    Ahli digalakkan sebarkan info terkini ini kepada group dan rakan-rakan perniagaan anda supaya berita dan info dapat dikongsi kepada semua.



Pelanggan VVIP Terkini

  •  - wanabubakar (, )
  •  - jidin (, )
  •  - amrose769p (, )
  •  - rogayahrich75 (, )
  •  - vcomimir (, )
  •  - wafavco92 (, )
  •  - juli77iu (, )
  •  - aaiman (, )
  •  - mdhazwan (, )
  •  - zulfadli (, )
  •  - sitiesah57 (, )
  •  - hafizal (, )
  •  - seripah (, )
  •  - satinah (, )
  •  - mdhasim57 (, )
  •  - juhaidah (, )
  •  - jamalabdilah (, )
  •  - vcomad (, )
  •  - rohaida67 (, )
  •  - munira769p (, )


Home

Penyakit & VCO


ABJ 2017

Jadual Aktiviti

Pembayaran

Status Order Anda

Penghantaran

Syarat & Terma

Biorich Apps

Panduan Pelanggan


Download

Usahawan OtaiPOS

Artikel

CSR Biorich

I-Usahawanita

MOTIACTION 1

Belajar Bisnes Online

Shoponline D3


LANGGAN BERITA

NAMA ANDA :

BANDAR :

ALAMAT E-MAIL :


SENARAI PRODUK BIORICH


  • Neuro UP

  • Set Produk Kecantikan IU Series

  • IU Series V-Suci

  • IU Series V-Segar

  • Virgin Coconut Oil Super 180

  • Virgin Coconut Oil + Extra Virgin Olive Oil

  • Genius Chewable Tablet Minda

  • Jambu Putih Gebu Tanpa Gula

  • Man Cho Pomade (Extra Strong Hold)

  • Man Cho Pomade (Strong Hold)

  • Man Cho Pomade (Extra Shine)

  • Cocoa Dara Collagen

  • Tonik Rambut Wanita (HUGO)

  • Tonik Rambut Lelaki (POLO)

  • Virgin Coconut Oil Super

  • Kopi Nanduk O

  • Stevia 3 In 1

  • Kopi Nanduk Pouch (1 PEK)

  • Bio-Deodorant

  • Losyen For You

  • Kopi Nanduk Board

  • Firming Extra Cream

  • Jambu Putih Gebu

  • Bioshape Lotion

  • Delima Collagen (Tanpa Gula Tebu)

  • Kopi Tarong (Tanpa Gula Tebu)

  • Virgin Coconut Oil Double Premium

  • Delima Collagen

  • Kopi Tarong

  • Virgin Coconut Oil S Capsule

  • Orange Collagen

BIORICH

Di BioRich, Kekayaan untuk adalah untuk semua di mana kami ingin memberi ruang kejayaan kepada semua pelanggan & usahawan untuk berjaya dan meningkatkan taraf hidup dengan menawarkan peluang perniagaan yang inovatif & kreatif serta kualiti produk yang tinggi.

Biorich yakin dengan penawaran Hadiah Wang Tunai yang lumayan, seimbang dan tidak membebankan serta realistik ianya benar-benar dapat merealisasikan impian usahawan-usahawan yang komited menjadi berjaya, kaya dan barakah. InsyAllah.

 

KHIDMAT PENGHANTARAN