Ikuti Kami Di    Selamat Datang!  Login / Daftar   Refferal Anda : biorich

:..: Biorich

 


 

DEFINISI KANSER

Penyakit kanser berkait rapat dengan unit-unti sel badan. Setiap masa berlaku penggantian sel-sel baru disebabkan sel mengalami proses penuaan atau kecederaan. Badan anda akan menghasilkan sel yang mencukupi serta membina sel yang sama jenis. Kadangkala sel-sel baru ini membahagi tanpa henti. Sel-sel tambahan ini adalah tidak normal. Sel-sel ini akan membentuk satu tumbuhan tisu yang dipanggil tumor. Tisu tumor ini akan menghimpit sel-sel normal sekitarnya dan mengambil makanan daripadanya. Tumor inilah yang boleh menjadi kanser.

 

 

Terdapat 2 keadaan tumor iaitu : -

  • - Tumor Benigno (boleh menimbulkan masalah jika tumbuh di dalam kawasan yang tertutup).

  • - Tumor Malignan (merebak dan memusnahkan sel-sel sekitar serta merebak jauh ke bahagian badan lain).

 

 

 

 

 

TESTIMONI KANSER FIBROID

https://youtu.be/2w5YncWWty0

 


PENYEBAB KANSER

Kejadian sebenar kanser sehingga kini masih tidak diketahui. 90% kanser berkait rapat dengan gaya hidup dan alam sekitar.

Faktor-faktor Risiko Kanser

1) Sejarah keluarga kanser

Jika anda mempunyai keluarga yang menghidap sebarang jenis kanser berkemungkinan besar anda lebih berisiko tinggi untuk mendapar barah.

 

2) Amalan pemakanan (diet)

Dianggarkan 30%-40% kanser dikaitkan dengan amalan diet anda. Lemak berlebihan berkait rapat dengan kanser kolon dan barah payudara. Kanser esofagus, kanser perut dan kanser nasofarunks mempunyai kaitan dengan pengambilan makanan yang digaramkan dan bersalai.

 

3) Rokok

Kanser paru-paru dikaitkan dengan amalan merokok. 90% daripada pesakit kanser paru-paru adalah perokok. Tar di dalam tembakau rokok juga dikaitkan dengan kanser larinks, kanser mulut, kanser farinks, kanser esofagus, kanser pundi kencing, kanser buah pinggang dan kanser serviks.

 

4) Tabiat seks

Mempunyai tabiat bertukar-tukar pasangan dalam hubungan seks dan memulakan tabiat di usia muda menambahkan risiko kanser serviks.

 

5) Sirih dan tembakau

Mengunyah sirih dan tembakau mungkin menyebabkan kanser mulut.

 

6) Jangkitan Hepatitis B

Kanser hati mempunyai hubungan dengan jangkitan virus hepatitis B.

 

7) Amalan cara kerja

Anda terdedah kepada kanser tertentu jika terdedah di persekitaran kerja yang melibatkan bahan karsinogen.

9 TANDA AMARAN AWAL KANSER

  • - Batuk berterusan dan berkahak darah.

  • - Sebarang perubahan pada payudara seperti gumpalan atau bisul berpanjangan.

  • - Perubahan pada amalan membuang air besar.

  • - Pendarahan faraj selepas bersetubuh atau selepas putus haid.

  • - Leher benjol yang tidak ada sebelumnya.

  • - Suara yang garau dan berubah dari asal lebih dari dua minggu.

  • - Sakit atau ketidakselesaan di dalam perut yang berterusan.

  • - Ulser, bengkak atau tompok-tompok putih dan merah yang tidak hilang selepas rawatan.

  • - Pendarahan hidung berlebihan, hilang fungsi pendengaran dan telinga yang berdengung.

 

RAWATAN BARAH

Rawatan barah adalah bergantung kepada jenis barah, bahagian anggota tubuh yang dihidapi barah dan juga sekiranya barah telah merebak. Malah faktor jenis rawatan barah ini juga dipengaruhi oleh umur pesakit. Kebanyakkan barah dirawat secara pembedahan, radioterapi (terapi sinar-X) atau kemoterapi. Satu atau lebih cara mungkin digunakan dalam merawat pesakit yang menghidapi barah.

 


APA ITU KEMOTERAPI ?

Kemoterapi adalah ubat-ubatan yang digunakan untuk merawat barah dengan cara membunuh sel barah. Ubat kemoterapi berfungsi dengan cara menghalang sel barah daripada terus membahagi dan bertambah. Sel barah tersebut akhirnya rosak dan mati. Memandangkan ubat tersebut disuntik ke dalam darah, ubat tersebut juga boleh membunuh sel barah di bahagian tubuh yang lain. Ubat kemoterapi yang berlainan mempunyai kesan yang berbeza terhadap sel barah. Oleh yang demikian, gabungan beberapa ubat mungkin digunakan untuk memberi kesan rawatan yang terbaik. Namun begitu, ubat kemoterapi ini turut memberi kesan kepada sel-sel badan yang normal dan ini menyebabkan beberapa kesan sampingan terjadi. Berbeza dengan sel barah, sel yang normal boleh bertambah dengan kadar segera menyebabkan kesan sampingan yang berlaku hanyalah bersifat sementara. Malah, kesan sampingan ini akan hilang sebaik sahaja rawatan kemoterapi tamat. Pada kebanyakan keadaan, beberapa ubat kemoterapi diberikan serentak kepada pesakit. Hanya dalam kes-kes tertentu, sejenis ubat kemoterapi sahaja yang digunakan dalam rawatan.

 

MENGAPA RAWATAN KEMOTERAPI DIBERIKAN ?

Tujuan rawatan kemoterapi adalah untuk menyembuhkan, mengawal penyakit barah atau mengurangkan gejala penyakit barah. Tempoh rawatan dan kekerapan rawatan adalah bergantung kepada jenis barah dan ubat yang digunakan. Secara amnya, rawatan kemoterapi diberikan dalam tempoh enam hingga 12 bulan walaupun adakalanya ianya boleh diberikan dalam tempoh yang lebih singkat atau lebih panjang. Individu adalah digalakkan untuk berbincang dengan doktor yang merawat.


BAGAIMANA MINYAK KELAPA DARA DOUBLE PREMIUM DAPAT MEMBANTU PESAKIT KANSER ???

  • - Minyak kelapa dara akan normalkan semula sel kanser tersebut kerana di dalamnya mempunyai phytosterols.

  • - Fungsi phytosterols adalah anti kanser. Kajian mendapati bahawa minyak kelapa dara terdiri daripada asid lemak rantai sederhana (Medium Chain Fatty Acid - MCFA) yang sebenarnya tidak merbahaya. Kebanyakan minyak sayuran seperti minyak jagung, kacang soya sebenarnya lebih berbahaya kerana ianya terdiri dari LCT (Long Chain Triglyceride).

  • - Mengelakkan risiko sakit kanser - minyak kelapa dara memusnahkan sebarang kehadiran organisma pathogen. Dengan itu, sel darah putih mampu bertindak secara maksima memusnahkan sel kanser, kerana ia tidak terbeban menghadapi organisma pathogen.

  • - Minyak kelapa dara juga menghalang pembentukan "free radical" dan mencegah kanser. Ini kerana sesetangah kanser adalah disebabkan oleh virus yang menyerang sel-sel badan dan mengganggu DNA sel tersebut. Jika kita lihat balik, sebenarnya di dalam susu ibu juga mengandungi MCT yang membantu memberikan daya tahan badan kepada bayi. Secara tidak sedar, bahan semulajadi seperti kelapa ini sudah cukup menjadi "antibiotik" bagi kita.

 

 

 


KETONE ASID : Kaya dengan ketone asid di mana dianggarkan lebih dari 60% terdapat dalam minyak kelapa dara, yang akan ditukar sebagai tenaga di dalam badan (ketone energy). Ianya lebih halus dan mudah diserap dan digunakan sebagai tenaga berbanding glukosa yang memerlukan gabungan insulin untuk dicerna ke dalam sel sebagai tenaga (sel tubuh, neuron sel otak, nefron sel buah pinggang, sel beta & alfa kelenjar pankreas dan lain-lain).

ANTIOKSIDAN : Minyak kelapa dara mengandungi antioksidan yang sangat hebat iaitu tocopherol dan tocotrienols. Kajian mendapati tocotrienol 50 kali ganda lebih berkesan berbanding tocopherol. Ia berfungsi menstabilkan radikal bebas yang terdapat dalam tubuh manusia. Radikal bebas ini, jika tidak distabilkan akan menyebabkan molekul oksigen yang kehilangan 1 cas negatif elektron akan membunuh sel-sel dalam badan dan seterusnya akan menjadi punca berbagai-bagai penyakit kronik.

MONOLAURIN & MONOCAPRIN : Di dalam Minyak Kelapa Dara mengandungi capric & lauric asid secara purata 55% yang apabila diminum akan berubah di dalam badan menjadi monolaurin & monocaprin yang menyamai susu ibu di mana, ia boleh menguatkan pertahanan tubuh badan serta membunuh kuman, kulat, cacing dan virus.


Harga Runcit : RM 70.00

Info Produk

  Beli Produk

 

Harga Runcit : RM 70.00

Info Produk

  Beli Produk

Info Terkini Biorich

    ๐Ÿ“œ BERITA & INFO TERKINI BIORICH 20/4/2018 (JUMAAT) ๐Ÿ“œ


    INFO TERKINI BIORICH


    1)Tarikh akhir bagi pembelian TIKET VIP ABJ adalah pada 20/4/2018. Di harap kepada semua yang ingin membeli tiket VIP dengan harga RM20 melakukan pembayaran sebelum tarikh tutup tersebut. Terima kasih.


    2)๐Ÿ“ฒ PROGRAM AFFILIATE FB BIORICH ๐Ÿ’ต๐Ÿ’ต๐Ÿ’ตโ€ผ


    WOW LEH RM1000/sehari๐Ÿ’ฒ hanya guna Facebook๐Ÿ‘


    ๐Ÿ˜ฑ jual di FB๐Ÿ“ฒโ—

    ๐Ÿ˜ฑ jual di FB ๐Ÿ“ฒโ—

    ๐Ÿ˜ฑ jual di FB๐Ÿ“ฒโ—

    ๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡


    WOW PERTAMA DI MALYSIA=> PROGRAM USAHAWAN AFFILIATE FB BIORICH"

    -------------

    โœ…0 stok

    โœ…0 Modal

    โœ…0 Urus pos


    ๐Ÿ“Akan diajar di MotiAction online FB siri2.


    Siapa yg harus joinโ“


    ๐Ÿ…ฐSemua lepasan SPM, IPTA/S.


    ๐Ÿ…ฑOrang awam/ Usahawan Biorich.


    ๐Ÿ˜ Biorich melangkah seiring Teknologiโœˆ


    Apa yang akan DIPELAJARI?


    ๐Ÿ‘‰๐Ÿป Cara Mula Bisnes di FB

    ๐Ÿ‘‰๐Ÿป Teknik Bina Fanpage

    ๐Ÿ‘‰๐Ÿป Teknik Jualan di FB

    ๐Ÿ‘‰๐ŸปTeknik Copywriting

    ๐Ÿ‘‰๐Ÿป Teknik Closing


    KURSUS TEKNIK PENGIKLANAN FANPAGE


    Tarikh : 21 APRIL 2018

    Masa : 8.00 Pagi

    Tempat : HQ BIORICH

    Tiket : RM 10


    Tempat terhad. DAFTAR SEKARANG.


    Nota & Makanan disediakan.


    Sila hubungi:

    En ZAKI - 0132396395

    HQ BIORICH - 0332248721


    3)ROAD TOUR ABJ2018 & USAHAWAN AFFILIATE FB (UAFB)


    Dijemput semua ahli dan orang ramai hadir ke program di atas bagi mendapat informasi terkini Biorich dan tawaran meletop ABJ2018. 


    Kehadiran semua ahli adalah diwajibkan


    Tarikh : 21 April 2018

    Hari    : Sabtu

    Masa  : 10.00 pagi

    Tempat : Seri Indah Resort, 898, Jalan Haji Busu, Kampung Pantai Batu Burok, 20400 Kuala Terengganu, Terengganu


    Hubungi : 

    Syazwani 0139728542

    Faridah 0199768145

    Rozana 0145216390

    Azizah 0199278074

    Rohana 0129664899

    W. Amirah 0199858575

    Hasfadilah 0103078512


    MASUK ADALAH PERCUMA โ—


    4)ROAD TOUR ABJ2018 & USAHAWAN AFFILIATE FB (UAFB)


    Dijemput semua ahli dan orang ramai hadir ke program di atas bagi mendapat informasi terkini Biorich dan tawaran meletop ABJ2018. 


    Kehadiran semua ahli adalah diwajibkan


    Tarikh : 22 April 2018

    Hari    : Ahad

    Masa  : 10.00 pagi

    Tempat : Rumah Ngaji Kedai Merah, Kuala Kangsar


    Hubungi : 

    Megat 01128554973

    Nasaruddin 0174151397

    Zakaria - 0167592330

    Sabariah63 - 0176694307

    Saodah60 - 0185744500

    Zaharah74 - 0195443051

    Shamsueza - 0125994097

    En Essam - 0194355161


    MASUK ADALAH PERCUMA โ—


    5) PROGRAM BIORICH

    ===============

    KURSUS USAHAWAN AFFILATE FACEBOOK [ UAFB]

    ๐Ÿ“ฑ๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“ฒ


    ๐Ÿ’ฅTerbuka pd semua๐Ÿ’ฅ


    Tentative:


    1.intro konsep Biz iM Otai-Pos.


    2.intro Produk baru NEURO UP


    3.intro Usahawan AFFILIATE FACEBOOK:


    i) install Apps Biz online.


    ii) Set Up Fan Page Biz NEURO UP.


    iii) Run & Boost iklan di group[FREE].


    iv) Boost iklan berbayar di FACEBOOK.


    ๐Ÿ˜ฑSelepas kursus ini, anda akan mempunyi Fan Page [Biz page]  anda sendiri di FACEBOOK. Seterusnya akan membuka peluang seluas2nya utk memasarkan produk NEURO UP di FB.

    Tahukah anda kini ramai anak2 muda yg menjadi jutawan dgn menggunkan FBADS. 

    ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ

    Kini Biorich melangkah kehadapan dgn memberi peluang anda menjana pendapatan di FACEBOOK dan membongkar rahsia [ajar] marketing di FB. ๐Ÿ˜ฑ


    ๐Ÿคฉ Jangan lepaskan peluang ke emasan ini๐Ÿ’ฐ๐Ÿ’ฐ๐Ÿ’ฐ๐Ÿ’ฐ. Pastikan anda dan keluarga hadir utk menjadi Usahawan  Affilate Facebook.๐Ÿ“ฒ


    ๐Ÿฅก Cabutan bertuah disedikanโœ…


    โ˜•๐Ÿฅง Jamuan ringan disediakanโœ…


    ๐Ÿ’ข Bawa seramai mungkin keluarga & rakan2 anda.

    ๐ŸšŒ๐ŸšŽ๐Ÿš‰๐ŸšŠ๐Ÿš—๐Ÿš•๐Ÿš™


    Tarikh :22/4/2018

    Hari :Ahad

    Masa :2.00 pm

    Tempat : A265 lrg sg isap jaya1.taman sg isap jaya 25150 Kuantan, Pahang.Restoran Nasi Arab Al Jawaher


    Hubungi : 

    Siti-01110394269

     Pak wan-0115124 3553 

    En. Fuad-013 988 3839

    Ella-0199613578

    Fiza-0142149117

    Aida-0182171692

    Kahaa-0139096702

    Mazlina rosli-0134076080

    Shima-0179125240

    Kak yah-0136818144

    Syukur-0127083663

    Rahimah-0146085312

    Rosdi-0179472463

    Cikgu saadiah-0199658771

    Ayu-0179392808

    Kak noni-01135296871

    Noridah-0189123472

    Rohaney-0142153736

    Solehah-0199665401

    Nadrah-0193706991

    K yan-01110756332

    Jasmin-0199785699

    Sue-0139434220

    Norliza-01114888545

    Kak Nab-0133980887

     Kasidah-0199372438

    Siti zaharah-0139617458

    Siti ramlah-0139822162

    Normaziah-0145298135

    Liza-01121721161

    Norma-0139257702

    Faizal-0139907132

    Izzat-0139501293

    Zainab-0179071534

    Norasikin-01128224524


    Salam Perjuangan.


    Biorich real Biz 

    Produk Berkualiti


    6)ROAD TOUR ABJ2018 & USAHAWAN AFFILIATE FB (UAFB)


    Dijemput semua ahli dan orang ramai hadir ke program di atas bagi mendapat informasi terkini Biorich dan tawaran meletop ABJ2018. 


    Kehadiran semua ahli adalah diwajibkan


    Tarikh : 23 April 2018

    Hari    : Isnin

    Masa  : 8.00mlm - 10.00mlm

    Tempat : PT 400, Tingkat 2, Seksyen 17, (sebelah Tesco) Lembah Sireh, 15050 Kota Bharu, Kelantan


    Hubungi : 

    En Din - 0139050624 

    Cik Yah - 0138948269

    Ruzaman - 0197916069

    Jai - 0179385174

    Amira suhada - 0137416520

    Sri nuseri - 01117800296

    Mohd noor - 0199061313

    Abidi - 01120557276

    Pariza - 0179698334

    Ramli - 01140253439

    Rosdi - 0148128098

    Azira - 01112944847

    Adibah - 01126101824

    Zainun - 0145182102

    Madiram - 0139543467

    Sabri - 0139958854

    Zaid - 0199057174

    Yunan - 01112945219


    MASUK ADALAH PERCUMA โ—


    7)Tarikh akhir bagi pembelian TIKET  ABJ adalah pada 27/4/2018. Di harap kepada semua yang ingin membeli tiket ABJ dengan harga RM300 melakukan pembayaran sebelum tarikh tutup tersebut. Terima kasih.


     8) โ™ฆ ANUGERAH BINTANG JUTAWAN (ABJ) 2018 โ™ฆ


    โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”


    โ›” BERHENTI SWIPE KEBAWAH!โ›”


    ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ


    ๐ŸŽŠAnda mahu saksikan TOMOK dan NORA ARIFFIN SECARA LIVE!?๐ŸŽŠ


    Dan , pengacara yang terkenal RAJA AZURA aka KAK ENGKU๐ŸŽค


    Serta, anda berpeluang membawa pulang HADIAH CABUTAN RM50,000 TUNAI ๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ



    ๐Ÿค—Berikut adalah butiran program : 


    ๐Ÿ’ ANUGERAH BINTANG JUTAWAN 2018 ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ

    ๐Ÿ’ TARIKH : 12 / 05 / 2018 (SABTU)

    ๐Ÿ’ TEMPAT : IDEAL CONVENTION CENTRE (IDCC), SHAH ALAM

    ๐Ÿ’ TIKET: RM 300, percuma 6 produk (boleh membeli secara ansuran)


    ๐Ÿ“ข Promosi Terhad


    โœ” Beli produk untuk tiket RM300 & keatas free kos pos


    โœ” Neuro Up untuk belian tiket untuk 2 botol hanya RM150


    ๐Ÿ’ฏ Hadiah cabutan terkumpul bernilai SEHINGGA RM70,000๐Ÿ˜จ


    ๐Ÿ”Š Majlis akan dihoskan oleh KAK ENGKU. Tak lupa juga, anda akan dihiburkan oleh ARTIS JEMPUTAN KAMI, TOMOK DAN NORA ARIFFIN. Anda boleh berjumpa dan bergambar bersama mereka!!


    ๐Ÿœ Jamuan makan disediakan.


    ๐ŸšŒ Bas disediakan seluruh Malaysia ( tiket RM20 )


    ๐Ÿ•ด๐Ÿผ TEMA - Casual # Warna HITAM ๐Ÿ–ค, PUTIH๐Ÿ”˜, GOLD๐Ÿ’›


    JADI APA TUNGGU LAGI!! Jangan lepaskan peluang keemasan ini!!!! SAVE YOUR DATE DAN DAPATKAN TIKET ANDA SEKARANG โ—โ—โ—โ—โ—


    Tempah tiket anda sekarangโ€ผ


    Hubungi :


    ๐Ÿ“ž EN ZAKI - 0132396395

    ๐Ÿ“ž HQ BIORICH - 0332248721


    Tertakluk terma & syarat


    --------------------------------------------


    9)PEMBELIAN SET PAIRING BERULANG TELAH DIBUKA!


    Dapatkan pelbagai SET D0  dilaman web kami sekarang.!


    Sila semak di laman web kami untuk SET D0 yang kami tawarkan๐Ÿ˜‡


    Sebarang pertanyaan boleh hubungi kami di:


    HQ BIORICH -03 32248721


    ADMIN BIORICH


    -----------------------------


    10) PAKEJ TERBARU USAHAWAN U-OTAI D3


    โœ…PRODUK YANG DITAWARKAN 

     10 NEURO UP

     1x Vco 300

    1x Vcos

     1x IU series Elegant set

     1x Vco zaitun

     1x Vco super 180

     1x Tonik rambut

     1x Nanduk board

     1x Cocoa dara collagen

     

    โž–REBUTLAH PELUANG ANDA SEKARANG


    โ›”Tawaran sah sehingga 12 MEI 2018โ›”


    ๐Ÿ”ผKelebihan  UPGRADE ke PAKEJ USAHAWAN U-OTAI D3:


    1โƒฃMendapat SHOP ONLINE bernilai RM1000

    2โƒฃMendapat SMS BLASTER bernilai RM300

    3โƒฃ WHATSAPP BLASTER bernilai RM300

    4โƒฃ HOSTING bernilai RM500

    5โƒฃ WEB bernilai RM120


    Cepat UPGRADE SEKARANGโ—โ—โ—


    11) Maybank QRPay ๐Ÿ“ฑ๐Ÿ’ต


    Maybank QRPay boleh digunakan untuk membuat pembayaran. Aplikasi ini memudahkan para pelanggan Biorich  membuat pembayaran tanpa perlu memasukkan nombor akaun. Untuk menggunakan ciri pembayaran ini pelanggan perlulah memuat turun terlebih dahulu aplikasi Maybank2u, kemudian klick button QRPay, seterusnya scan QR Code yang telah disediakan oleh pihak Biorich dan masukkan jumlah pembayaran kemudian selesai. Cara pembayaran ini sangat mudah cepat dan pantas dan pelanggan tidak perlu takut untuk tersalah taip number akaun.


    App Wajib Ada dalam Telefon Pintar Anda ๐Ÿ“ฑ


    Terdapat beberapa App yang wajib anda install dalam telefon pintar anda, berikut adalah App tersebut:


    1. Biorich app - https://www.biorich.my/mobile/

    2. Whatsapp   - https://www.whatsapp.com/

    3. Facebook    - https://www.facebook.com/mobile/

    4. Youtube      - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.youtube


    App di atas memudahkan pelanggan untuk membuat order, mempromosi barang dan melihat testimoni-testimoni yang berjaya.

    --------------------------------------------

    12)Program Usahawan Hebat Biorich (PUSH 2018)

    PUSH telah dilancarkan oleh En Ishak Basiran (CEO Biorich) untuk memilih beberapa peserta Motiaction 1 yang berpotensi untuk berkembang menjana pendapatan RM5K sebulan. Program akan berjalan selama 3 bulan di bawah pemantauan dan bimbingan staff2 Biorich dan prestasi peserta akan direkodkan. Ahli yang berminat atau peserta Motiaction 1 yang berpotensi boleh hubungi En Saufi di talian 019 617 5100. Hanya yang benar-benar layak sahaja akan terpilih. Harap maklum

    ---------------------------------------------

    13) Perangi Money Game. Jangan biarkan diri anda tertipu lagi

    Jangan sertai bisnes Money Game, jangan biarkan diri anda ditipu lagi. Sedarkan dirie anda dari angan-angan kosong yang di janjikan si penipu. Ketahui dan kenali syarikat-syarikat yang menipu ini dan cara-cara untuk mengenalpasti moduss operandi mereka. Belajar dari kesilapan dan jadilah orang yang bijak. Andalah yang menentukannya. Sila layari pautan laman web berikut https://perangmoneygame.wixsite.com/antimoneygame sekarang. Nota - Website yang dinyatakan Ini adalah website umum dan Biorich hanya berkongsi pautan web untuk menyebarkan kempen perangi money game yang sedang berleluasa kini. Harap Maklum. 


    Berikut merupakan senarai rasmi BNM yang mana syarikat yang tidak dibenarkan ambil deposit tanpa kelulusan. Berhati-hati. Untuk maklumat lanjut, bole terus layari di link http://www.bnm.gov.my/index.php?ch=en_announcement&pg=en_announcement&ac=564


    Sebarang pertanyaan @ cadangan โ“

    hubungi :


    ๐Ÿ“ž EN ZAKI - 0132396395

    ๐Ÿ“ž HQ BIORICH- 0332248721


    โœ…  sila lihat & like   โœ…

    ๐Ÿ’ข WEBSITE BIORICH ๐Ÿ’ข

     https://www.biorich.my

    ๐Ÿ’ข FACEBOOK BIORICH ๐Ÿ’ข

    https://www.facebook.com/BiorichHQ/

    ๐Ÿ’ขLINK WEBSITE STOKIS๐Ÿ’ข

    https://www.biorich.my/V2/stokis.asp/



    NOTA

    Ahli digalakkan sebarkan info terkini ini kepada group dan rakan-rakan perniagaan anda supaya berita dan info dapat dikongsi kepada semua.



Pelanggan VVIP Terkini

  •  - amrose769p (, )
  •  - rogayahrich75 (, )
  •  - vcomimir (, )
  •  - wafavco92 (, )
  •  - juli77iu (, )
  •  - aaiman (, )
  •  - mdhazwan (, )
  •  - zulfadli (, )
  •  - sitiesah57 (, )
  •  - hafizal (, )
  •  - seripah (, )
  •  - satinah (, )
  •  - mdhasim57 (, )
  •  - juhaidah (, )
  •  - jamalabdilah (, )
  •  - vcomad (, )
  •  - rohaida67 (, )
  •  - munira769p (, )
  •  - wanie769p (, )
  •  - rohanirich67 (, )


Home

Penyakit & VCO


ABJ 2017

Jadual Aktiviti

Pembayaran

Status Order Anda

Penghantaran

Syarat & Terma

Biorich Apps

Panduan Pelanggan


Download

Usahawan OtaiPOS

Artikel

CSR Biorich

I-Usahawanita

MOTIACTION 1

Belajar Bisnes Online

Shoponline D3


LANGGAN BERITA

NAMA ANDA :

BANDAR :

ALAMAT E-MAIL :


SENARAI PRODUK BIORICH


  • Neuro UP

  • Set Produk Kecantikan IU Series

  • IU Series V-Suci

  • IU Series V-Segar

  • Virgin Coconut Oil Super 180

  • Virgin Coconut Oil + Extra Virgin Olive Oil

  • Genius Chewable Tablet Minda

  • Jambu Putih Gebu Tanpa Gula

  • Man Cho Pomade (Extra Strong Hold)

  • Man Cho Pomade (Strong Hold)

  • Man Cho Pomade (Extra Shine)

  • Cocoa Dara Collagen

  • Tonik Rambut Wanita (HUGO)

  • Tonik Rambut Lelaki (POLO)

  • Virgin Coconut Oil Super

  • Kopi Nanduk O

  • Stevia 3 In 1

  • Kopi Nanduk Pouch (1 PEK)

  • Bio-Deodorant

  • Losyen For You

  • Kopi Nanduk Board

  • Firming Extra Cream

  • Jambu Putih Gebu

  • Bioshape Lotion

  • Delima Collagen (Tanpa Gula Tebu)

  • Kopi Tarong (Tanpa Gula Tebu)

  • Virgin Coconut Oil Double Premium

  • Delima Collagen

  • Kopi Tarong

  • Virgin Coconut Oil S Capsule

  • Orange Collagen

BIORICH

Di BioRich, Kekayaan untuk adalah untuk semua di mana kami ingin memberi ruang kejayaan kepada semua pelanggan & usahawan untuk berjaya dan meningkatkan taraf hidup dengan menawarkan peluang perniagaan yang inovatif & kreatif serta kualiti produk yang tinggi.

Biorich yakin dengan penawaran Hadiah Wang Tunai yang lumayan, seimbang dan tidak membebankan serta realistik ianya benar-benar dapat merealisasikan impian usahawan-usahawan yang komited menjadi berjaya, kaya dan barakah. InsyAllah.

 

KHIDMAT PENGHANTARAN