Ikuti Kami Di    Selamat Datang!  Login / Daftar   Refferal Anda : biorich

Virgin Coconut Oil Double Premium

Virgin Coconut Oil Double Premium

Berat : 320 gram

Kod Produk : GST-VCO300

RM 70.00


Virgin Coconut Oil Double Premium








MINYAK KELAPA DARA (VCO) DOUBLE PREMIUM bermaksud minyak yang dikeluarkan dari buah kelapa yang cukup matang melalui proses khas dengan tidak merosakkan struktur asal atau khasiat semulajadi minyak kelapa yang terdapat di dalam buah kelapa tersebut.


Keterangan Minyak Kelapa Dara (VCO) Double Premium
Diproses secara semulajadi tanpa haba dan kimia lain. Terdapat sekurang-kurangnya 9 jenis asid lemak (Medium Chain Fatty Acids) iaitu asid caproic, caprylic, capric, lauric, myristic, stearic, oleic dan linoleic. Kajian sains menunjukkan ianya amat berguna untuk kesihatan manusia samada bayi, kanak-kanak, dewasa warga tua lelaki atau wanita. Sesuai diminum, disapu pada kulit seluruh badan, boleh dijadikan minyak rambut atau boleh digunakan semasa bersama dalam hubungan suami isteri dengan melumurkannya ke seluruh badan.



KELEBIHAN MINYAK KELAPA DARA (VCO) DOUBLE PREMIUM
- Mengurangkan risiko penyakit jantung.
- Meningkatkan metabolisma tubuh badan.
- Membantu anda menurunkan dan mengekalkan berat badan yang ideal.
- Mempermudah pencernaan mineral dan vitamin (baik untuk warga tua).
- Memperbaiki pencernaan (tidak akan cepat lapar, tidak perlu makan banyak dan berat badan terkawal secara semulajadi.
- Memiliki sifat antioksidan semulajadi.
- Bersifat anti-virus, anti bakteria, anti fungus dan anti protozoa.
- Bertindak menghalang pembentukan radikal bebas.


CARA PENGGUNAAN
Kanak-kanak 5 bulan - 1 tahun : Titiskan sedikit dalam susu formula / susu tepung ke mulut bayi.

Kanak-kanak 2 ke 6 tahun : Gunakan sebanyak 2 sudu teh setiap pagi dan malam.

Kanak-kanak 7 ke 12 tahun : Gunakan sebanyak 4 sudu teh setiap pagi dan malam.

Untuk dewasa : Ambil 1 @ 2 sudu makan setiap pagi dan malam. Ambil selepas makan. Sebaiknya jarakkan sekitar 1/2 jam dari pengambilan makanan.

* Bagi mereka yang kali pertama mengambil Minyak Kelapa Dara, mulakan dengan 1 sudu teh dengan setiap hidangan. Sebahagian orang akan mengalami perkumuhan yang lancar untuk beberapa hari.

* Bagi mereka yang mengalami citarasa atau perut sensitif pula, boleh dicampur dengan jus buah-buahan, yogurt atau ditambah pada hidangan makanan lain sepert Oat yang dimasak. Dan bagi bayi atau kanak-kanak yang tidak boleh minum Minyak Kelapa Dara, ia boleh dicampurkan pada makanan bayi seperti dalam susu formula / susu tepung.


TIPS PENGAMBILAN MINYAK KELAPA DARA (VCO) DOUBLE PREMIUM
1) MINUM / AMBIL minyak kelapa dara selepas sarapan pagi & waktu malam (sebelum tidur) pada jam 10.00 malam.
2) KENAPA ?? Pada masa ini, sistem pencernaan badan kita menjadi sedikit perlahan atau kurang aktif. Jadi ini akan memudahkan minyak kelapa dara bertindak dan bekerja di dalam badan kita.
3) ELAKKAN pengambilan minyak kelapa dara pada waktu tengahari kerana pada masa ini, sistem badan kita sangat aktif bekerja untuk mencerna makanan dan sebagainya.
4) ELAKKAN juga pengambilan minyak kelapa dara sebelum makan kerana tindak balas mungkin tidak akan berlaku / kurang kerana minyak kelapa dara yang kita minum akan ditimpa oleh makanan yang kita ambil.
5) NAK KURUS ?? Anda mesti pandai atur atau saiz hidangan sendiri. Pengambilan minyak kelapa dara akan menjadikan anda lebih bertenaga dan kadar metabolisma meningkat. Jika anda rasa selepas pengambilan minyak kelapa dara, anda kerap rasa lapar dan nafsu makan membuak-buak, LEBIHKAN saiz hidangan atau pengambilan IKAN dan sayur dalam diet harian anda.
6) PALING PENTING SEKALI... Pastikan anda minum air kosong dengan cukup, sekurang-kurangnya 3 liter sehari untuk membantu proses penyingkiran atau penyahtoksin dalam badan akan berjalan dengan lebih dan badan akan terasa lebih segar dan bertenaga sentiasa.


KANDUNGAN
100 % Minyak Kelapa Dara Asli

Berat: 300ml


TESTIMONI PENGGUNA
Kami mengalu-alukan sebarang testimoni daripada pengguna Virgin Coconut Oil Double Premium. Testimoni terpilih akan diberikan hadiah produk dari pihak syarikat. Testimoni boleh di hantar melalui alamat surat-menyurat, email serta faks.

Alamat : BIORICH MARKETING, No. 15 Jalan PPSL 1, Pusat Perniagaan Sungai Lias, 45300 Sungai Besar, Selangor Darul Ehsan.

Faks : 03-3224 2321

Email : bio.rich@yahoo.com

Borang Testimoni Biorich (DOWNLOAD)



INFO MINYAK KELAPA DARA



KECANTIKAN LUARAN


- Sesuai untuk mengubati sakit kulit seperti kudis, kurap, panau, bersisik, ruam / ruam lampin, luka, tumit pecah, jerawat, telinga bernanah, resdung, batuk kering, sakit kuning dan lain-lain.
- Membantu mengurangkan berat badan dan kegemukkan berlebihan dengan meningkatkan metabolisma.
- Jika disapu (minyak kelapa dara cecair), ia membantu membentuk hambatan kimia pada kulit untuk mengurangkan infeksi serta mencegah garis-garis halus.
- Mengurangkan gejala psoriasis, ekzema dan dermatitis.
- Melembutkan dan membantu mengurangkan kekeringan dan kekenduran kulit serta memberi perlindungan dari sinaran ultraviolet yang membahayakan kepada kulit anda.
- Mengurangkan masalah rambut gugur dan kelemumur.


KESIHATAN DALAMAN


- Meningkatkan tenaga dan daya tahan mental & fizikal (atlit sukan USA & EROPAH banyak menggunakannya).
- Memperbaiki pencernaan dan penyerapan vitamin-vitamin dan asid amino yang dapat dilarutkan lemak.
- Melancarkan sekresi insulin dan pengaliran glukosa darah serta mengurangkan risiko diabetes.
- Mengurangkan stress pada pankreas dan sistem-sistem enzim dalam tubuh serta membawa fungsi thyroid.
- Meningkatkan penyerapan kalsium dan magnesium yang membantu perkembangan tulang dan gigi yang kuat. Ia juga melindungi diri dari serangan osteoporosis.
- Memperbaiki kinerja dan mencegah risiko sakit jantung kerana minyak ini tidak mengandungi kolesterol yang tinggi pada darah.
- Mencegah atherosclerosis dan strok serta membantu menurunkan tekanan darah tinggi.


MENINGKATKAN DAYA TAHAN TUBUH


- Membantu fungsi sistem daya tahan tubuh, melindungi tubuh dari kanser payudara, kanser colon dan kanser.
- Berfungsi sebagai antioksida serta mengurangkan radang kronik.
- Membantu melindungi tubuh dari radikal bebas yang berbahaya yang mempercepatkan kadar penuaan dan penyakit degeneratif.
- Meredakan gejala-gejala yang dihubungkan dengan benign prostatic hyperplasia (pembesaran prostate).
- Mengurangkan tekanan epileptis dan membantu melindungi tubuh kita dari penyakit ginjal dan infeksi pundi kencing.
- Membantu mencegah sakit lever dan memiliki kandungan kalori yang lebih rendah berbanding lemak-lemak yang lain.


MEMBUNUH VIRUS, BAKTERIA & KULAT


- Membunuh virus yang menyebabkan monocleosis, influenza, hepatitis C, cacar air dan herpes.
- Membunuh bakteria yang menyebabkan pneumonia, sakit telinga, jangkitan kerongkong, gigi berlubang, keracunan makanan, jangkitan saluran kencing, meningitis dan gonorrhea.
- Melemahkan dan membunuh cacing pita, lice, giardia dan parasit.
- Membunuh kulat yang menyebabkan candida, jock itch, kadas dan infeksi yang lain.


MAKLUMBALAS PENGGUNA PRODUK BIORICH









Testimoni 1

Mohd Sarjuni. Berusia 64 tahun. Berasal dari Kg. Teluk Rhu, Sabak Bernam, Selangor. Beliau mengalami masalah kulit mengelupas hampir setahun. Masalah ini berlaku selepas beliau habis menebas rumput dikawasan kebun. Ia dimulai dengan gatal-gatal pada kulit. Oleh kerana tidak tahan dengan gatal kulit yang di alami, beliau berulang-alik ke hospital untuk mendapatkan rawatan susulan. Penyakit ini menyerang di bahagian kaki serta celah tangan. Beliau juga mendapatkan rawatan tradisional, tetapi hasilnya masih sama, tiada perubahan yang ketara. Akhirnya beliau berjumpa dengan saudara En. Roslee memaklumkan akan penyakit yang dihadapi. En Roslee bergegas menghantar produk Minyak Kelapa Dara dan Delima Collagen (Biorich @ Bioasli). Beliau menyapukan minyak kelapa dara di kawasan yang berpenyakit serta minum delima collagen. Hasilnya selepas 4 hari, penyakit yang dihadapi semakin pulih dan beliau berazam untuk meneruskan penggunaan produk ini.



Testimoni 2

Mohamad Rojali Surat berasal dari Sungai Besar, Selangor. Saya mula mengambil produk di Biorich pada 27 Julai 2013 setelah diperkenalkan oleh En. Rosli. Di sini, saya ingin berkongsi pengalaman saya sendiri dengan pengambilan produk di Biorich. Saya mempunyai masalah penyakit kencing manis yang agak teruk sehingga saya sukar untuk berjalan seperti biasa dan sampai ke tahap pernah kaki saya hendak di potong. Maka, saya pun mula mengambil Virgin Coconut Oil Pure 300, Virgin Coconut Oil S Capsule dan Delima Collagen Tanpa Gula. Pertama sekali, saya minum Delima Collagen, kemudian makan Virgin Coconut Oil S Capsule dan saya menambah produk Virgin Coconut Oil Pure 300 untuk minum dan sapu di bahagian luka yang terdapat di kaki saya. Kebiasannya apabila seseorang yang menghidap penyakit kencing manis, luka-luka yang terdapat di kulit lambat akan sembuh, akan tetapi alhamdulillah luka di kaki menjadi kering dan sembuh setelah menggunakan ketiga-tiga produk di Biorich. Bacaan kencing manis saya yang pada mulanya 22, tetapi kini sudah turun kepada 7.5. Terima kasih Biorich dan En. Rosli kerana telah memperkenalkan produk ini kepada saya.



Testimoni 3

ID : zettypower
Nama : Norziati Binti Ismail
Asal : Sungai Besar

Puan Norziati berkongsi testimoni tentang kebaikan VCO300, CVCOS dan Delima Collagen yang telah beliau gunakan. Banyak kelebihan produk yang beliau kongsikan antaranya tentang kesuburan bagi wanita dan sakit pinggang yang beliau alami telah beransur pulih selepas 3 hari mengamalkan Delima Collagen.


Testimoni 4

ID : 786pisah
Nama : Norhapisah Bte Osman
Terengganu

Video Virgin Coconut Oil Double Premium

Info Terkini Biorich

    ๐Ÿ“œ BERITA & INFO TERKINI BIORICH 20/4/2018 (JUMAAT) ๐Ÿ“œ


    INFO TERKINI BIORICH


    1)Tarikh akhir bagi pembelian TIKET VIP ABJ adalah pada 20/4/2018. Di harap kepada semua yang ingin membeli tiket VIP dengan harga RM20 melakukan pembayaran sebelum tarikh tutup tersebut. Terima kasih.


    2)๐Ÿ“ฒ PROGRAM AFFILIATE FB BIORICH ๐Ÿ’ต๐Ÿ’ต๐Ÿ’ตโ€ผ


    WOW LEH RM1000/sehari๐Ÿ’ฒ hanya guna Facebook๐Ÿ‘


    ๐Ÿ˜ฑ jual di FB๐Ÿ“ฒโ—

    ๐Ÿ˜ฑ jual di FB ๐Ÿ“ฒโ—

    ๐Ÿ˜ฑ jual di FB๐Ÿ“ฒโ—

    ๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡


    WOW PERTAMA DI MALYSIA=> PROGRAM USAHAWAN AFFILIATE FB BIORICH"

    -------------

    โœ…0 stok

    โœ…0 Modal

    โœ…0 Urus pos


    ๐Ÿ“Akan diajar di MotiAction online FB siri2.


    Siapa yg harus joinโ“


    ๐Ÿ…ฐSemua lepasan SPM, IPTA/S.


    ๐Ÿ…ฑOrang awam/ Usahawan Biorich.


    ๐Ÿ˜ Biorich melangkah seiring Teknologiโœˆ


    Apa yang akan DIPELAJARI?


    ๐Ÿ‘‰๐Ÿป Cara Mula Bisnes di FB

    ๐Ÿ‘‰๐Ÿป Teknik Bina Fanpage

    ๐Ÿ‘‰๐Ÿป Teknik Jualan di FB

    ๐Ÿ‘‰๐ŸปTeknik Copywriting

    ๐Ÿ‘‰๐Ÿป Teknik Closing


    KURSUS TEKNIK PENGIKLANAN FANPAGE


    Tarikh : 21 APRIL 2018

    Masa : 8.00 Pagi

    Tempat : HQ BIORICH

    Tiket : RM 10


    Tempat terhad. DAFTAR SEKARANG.


    Nota & Makanan disediakan.


    Sila hubungi:

    En ZAKI - 0132396395

    HQ BIORICH - 0332248721


    3)ROAD TOUR ABJ2018 & USAHAWAN AFFILIATE FB (UAFB)


    Dijemput semua ahli dan orang ramai hadir ke program di atas bagi mendapat informasi terkini Biorich dan tawaran meletop ABJ2018. 


    Kehadiran semua ahli adalah diwajibkan


    Tarikh : 21 April 2018

    Hari    : Sabtu

    Masa  : 10.00 pagi

    Tempat : Seri Indah Resort, 898, Jalan Haji Busu, Kampung Pantai Batu Burok, 20400 Kuala Terengganu, Terengganu


    Hubungi : 

    Syazwani 0139728542

    Faridah 0199768145

    Rozana 0145216390

    Azizah 0199278074

    Rohana 0129664899

    W. Amirah 0199858575

    Hasfadilah 0103078512


    MASUK ADALAH PERCUMA โ—


    4)ROAD TOUR ABJ2018 & USAHAWAN AFFILIATE FB (UAFB)


    Dijemput semua ahli dan orang ramai hadir ke program di atas bagi mendapat informasi terkini Biorich dan tawaran meletop ABJ2018. 


    Kehadiran semua ahli adalah diwajibkan


    Tarikh : 22 April 2018

    Hari    : Ahad

    Masa  : 10.00 pagi

    Tempat : Rumah Ngaji Kedai Merah, Kuala Kangsar


    Hubungi : 

    Megat 01128554973

    Nasaruddin 0174151397

    Zakaria - 0167592330

    Sabariah63 - 0176694307

    Saodah60 - 0185744500

    Zaharah74 - 0195443051

    Shamsueza - 0125994097

    En Essam - 0194355161


    MASUK ADALAH PERCUMA โ—


    5) PROGRAM BIORICH

    ===============

    KURSUS USAHAWAN AFFILATE FACEBOOK [ UAFB]

    ๐Ÿ“ฑ๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“ฒ


    ๐Ÿ’ฅTerbuka pd semua๐Ÿ’ฅ


    Tentative:


    1.intro konsep Biz iM Otai-Pos.


    2.intro Produk baru NEURO UP


    3.intro Usahawan AFFILIATE FACEBOOK:


    i) install Apps Biz online.


    ii) Set Up Fan Page Biz NEURO UP.


    iii) Run & Boost iklan di group[FREE].


    iv) Boost iklan berbayar di FACEBOOK.


    ๐Ÿ˜ฑSelepas kursus ini, anda akan mempunyi Fan Page [Biz page]  anda sendiri di FACEBOOK. Seterusnya akan membuka peluang seluas2nya utk memasarkan produk NEURO UP di FB.

    Tahukah anda kini ramai anak2 muda yg menjadi jutawan dgn menggunkan FBADS. 

    ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ๐Ÿคฉ

    Kini Biorich melangkah kehadapan dgn memberi peluang anda menjana pendapatan di FACEBOOK dan membongkar rahsia [ajar] marketing di FB. ๐Ÿ˜ฑ


    ๐Ÿคฉ Jangan lepaskan peluang ke emasan ini๐Ÿ’ฐ๐Ÿ’ฐ๐Ÿ’ฐ๐Ÿ’ฐ. Pastikan anda dan keluarga hadir utk menjadi Usahawan  Affilate Facebook.๐Ÿ“ฒ


    ๐Ÿฅก Cabutan bertuah disedikanโœ…


    โ˜•๐Ÿฅง Jamuan ringan disediakanโœ…


    ๐Ÿ’ข Bawa seramai mungkin keluarga & rakan2 anda.

    ๐ŸšŒ๐ŸšŽ๐Ÿš‰๐ŸšŠ๐Ÿš—๐Ÿš•๐Ÿš™


    Tarikh :22/4/2018

    Hari :Ahad

    Masa :2.00 pm

    Tempat : A265 lrg sg isap jaya1.taman sg isap jaya 25150 Kuantan, Pahang.Restoran Nasi Arab Al Jawaher


    Hubungi : 

    Siti-01110394269

     Pak wan-0115124 3553 

    En. Fuad-013 988 3839

    Ella-0199613578

    Fiza-0142149117

    Aida-0182171692

    Kahaa-0139096702

    Mazlina rosli-0134076080

    Shima-0179125240

    Kak yah-0136818144

    Syukur-0127083663

    Rahimah-0146085312

    Rosdi-0179472463

    Cikgu saadiah-0199658771

    Ayu-0179392808

    Kak noni-01135296871

    Noridah-0189123472

    Rohaney-0142153736

    Solehah-0199665401

    Nadrah-0193706991

    K yan-01110756332

    Jasmin-0199785699

    Sue-0139434220

    Norliza-01114888545

    Kak Nab-0133980887

     Kasidah-0199372438

    Siti zaharah-0139617458

    Siti ramlah-0139822162

    Normaziah-0145298135

    Liza-01121721161

    Norma-0139257702

    Faizal-0139907132

    Izzat-0139501293

    Zainab-0179071534

    Norasikin-01128224524


    Salam Perjuangan.


    Biorich real Biz 

    Produk Berkualiti


    6)ROAD TOUR ABJ2018 & USAHAWAN AFFILIATE FB (UAFB)


    Dijemput semua ahli dan orang ramai hadir ke program di atas bagi mendapat informasi terkini Biorich dan tawaran meletop ABJ2018. 


    Kehadiran semua ahli adalah diwajibkan


    Tarikh : 23 April 2018

    Hari    : Isnin

    Masa  : 8.00mlm - 10.00mlm

    Tempat : PT 400, Tingkat 2, Seksyen 17, (sebelah Tesco) Lembah Sireh, 15050 Kota Bharu, Kelantan


    Hubungi : 

    En Din - 0139050624 

    Cik Yah - 0138948269

    Ruzaman - 0197916069

    Jai - 0179385174

    Amira suhada - 0137416520

    Sri nuseri - 01117800296

    Mohd noor - 0199061313

    Abidi - 01120557276

    Pariza - 0179698334

    Ramli - 01140253439

    Rosdi - 0148128098

    Azira - 01112944847

    Adibah - 01126101824

    Zainun - 0145182102

    Madiram - 0139543467

    Sabri - 0139958854

    Zaid - 0199057174

    Yunan - 01112945219


    MASUK ADALAH PERCUMA โ—


    7)Tarikh akhir bagi pembelian TIKET  ABJ adalah pada 27/4/2018. Di harap kepada semua yang ingin membeli tiket ABJ dengan harga RM300 melakukan pembayaran sebelum tarikh tutup tersebut. Terima kasih.


     8) โ™ฆ ANUGERAH BINTANG JUTAWAN (ABJ) 2018 โ™ฆ


    โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”โ›”


    โ›” BERHENTI SWIPE KEBAWAH!โ›”


    ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ๐Ÿ˜จ


    ๐ŸŽŠAnda mahu saksikan TOMOK dan NORA ARIFFIN SECARA LIVE!?๐ŸŽŠ


    Dan , pengacara yang terkenal RAJA AZURA aka KAK ENGKU๐ŸŽค


    Serta, anda berpeluang membawa pulang HADIAH CABUTAN RM50,000 TUNAI ๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ



    ๐Ÿค—Berikut adalah butiran program : 


    ๐Ÿ’ ANUGERAH BINTANG JUTAWAN 2018 ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ๐Ÿ’ธ

    ๐Ÿ’ TARIKH : 12 / 05 / 2018 (SABTU)

    ๐Ÿ’ TEMPAT : IDEAL CONVENTION CENTRE (IDCC), SHAH ALAM

    ๐Ÿ’ TIKET: RM 300, percuma 6 produk (boleh membeli secara ansuran)


    ๐Ÿ“ข Promosi Terhad


    โœ” Beli produk untuk tiket RM300 & keatas free kos pos


    โœ” Neuro Up untuk belian tiket untuk 2 botol hanya RM150


    ๐Ÿ’ฏ Hadiah cabutan terkumpul bernilai SEHINGGA RM70,000๐Ÿ˜จ


    ๐Ÿ”Š Majlis akan dihoskan oleh KAK ENGKU. Tak lupa juga, anda akan dihiburkan oleh ARTIS JEMPUTAN KAMI, TOMOK DAN NORA ARIFFIN. Anda boleh berjumpa dan bergambar bersama mereka!!


    ๐Ÿœ Jamuan makan disediakan.


    ๐ŸšŒ Bas disediakan seluruh Malaysia ( tiket RM20 )


    ๐Ÿ•ด๐Ÿผ TEMA - Casual # Warna HITAM ๐Ÿ–ค, PUTIH๐Ÿ”˜, GOLD๐Ÿ’›


    JADI APA TUNGGU LAGI!! Jangan lepaskan peluang keemasan ini!!!! SAVE YOUR DATE DAN DAPATKAN TIKET ANDA SEKARANG โ—โ—โ—โ—โ—


    Tempah tiket anda sekarangโ€ผ


    Hubungi :


    ๐Ÿ“ž EN ZAKI - 0132396395

    ๐Ÿ“ž HQ BIORICH - 0332248721


    Tertakluk terma & syarat


    --------------------------------------------


    9)PEMBELIAN SET PAIRING BERULANG TELAH DIBUKA!


    Dapatkan pelbagai SET D0  dilaman web kami sekarang.!


    Sila semak di laman web kami untuk SET D0 yang kami tawarkan๐Ÿ˜‡


    Sebarang pertanyaan boleh hubungi kami di:


    HQ BIORICH -03 32248721


    ADMIN BIORICH


    -----------------------------


    10) PAKEJ TERBARU USAHAWAN U-OTAI D3


    โœ…PRODUK YANG DITAWARKAN 

     10 NEURO UP

     1x Vco 300

    1x Vcos

     1x IU series Elegant set

     1x Vco zaitun

     1x Vco super 180

     1x Tonik rambut

     1x Nanduk board

     1x Cocoa dara collagen

     

    โž–REBUTLAH PELUANG ANDA SEKARANG


    โ›”Tawaran sah sehingga 12 MEI 2018โ›”


    ๐Ÿ”ผKelebihan  UPGRADE ke PAKEJ USAHAWAN U-OTAI D3:


    1โƒฃMendapat SHOP ONLINE bernilai RM1000

    2โƒฃMendapat SMS BLASTER bernilai RM300

    3โƒฃ WHATSAPP BLASTER bernilai RM300

    4โƒฃ HOSTING bernilai RM500

    5โƒฃ WEB bernilai RM120


    Cepat UPGRADE SEKARANGโ—โ—โ—


    11) Maybank QRPay ๐Ÿ“ฑ๐Ÿ’ต


    Maybank QRPay boleh digunakan untuk membuat pembayaran. Aplikasi ini memudahkan para pelanggan Biorich  membuat pembayaran tanpa perlu memasukkan nombor akaun. Untuk menggunakan ciri pembayaran ini pelanggan perlulah memuat turun terlebih dahulu aplikasi Maybank2u, kemudian klick button QRPay, seterusnya scan QR Code yang telah disediakan oleh pihak Biorich dan masukkan jumlah pembayaran kemudian selesai. Cara pembayaran ini sangat mudah cepat dan pantas dan pelanggan tidak perlu takut untuk tersalah taip number akaun.


    App Wajib Ada dalam Telefon Pintar Anda ๐Ÿ“ฑ


    Terdapat beberapa App yang wajib anda install dalam telefon pintar anda, berikut adalah App tersebut:


    1. Biorich app - https://www.biorich.my/mobile/

    2. Whatsapp   - https://www.whatsapp.com/

    3. Facebook    - https://www.facebook.com/mobile/

    4. Youtube      - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.youtube


    App di atas memudahkan pelanggan untuk membuat order, mempromosi barang dan melihat testimoni-testimoni yang berjaya.

    --------------------------------------------

    12)Program Usahawan Hebat Biorich (PUSH 2018)

    PUSH telah dilancarkan oleh En Ishak Basiran (CEO Biorich) untuk memilih beberapa peserta Motiaction 1 yang berpotensi untuk berkembang menjana pendapatan RM5K sebulan. Program akan berjalan selama 3 bulan di bawah pemantauan dan bimbingan staff2 Biorich dan prestasi peserta akan direkodkan. Ahli yang berminat atau peserta Motiaction 1 yang berpotensi boleh hubungi En Saufi di talian 019 617 5100. Hanya yang benar-benar layak sahaja akan terpilih. Harap maklum

    ---------------------------------------------

    13) Perangi Money Game. Jangan biarkan diri anda tertipu lagi

    Jangan sertai bisnes Money Game, jangan biarkan diri anda ditipu lagi. Sedarkan dirie anda dari angan-angan kosong yang di janjikan si penipu. Ketahui dan kenali syarikat-syarikat yang menipu ini dan cara-cara untuk mengenalpasti moduss operandi mereka. Belajar dari kesilapan dan jadilah orang yang bijak. Andalah yang menentukannya. Sila layari pautan laman web berikut https://perangmoneygame.wixsite.com/antimoneygame sekarang. Nota - Website yang dinyatakan Ini adalah website umum dan Biorich hanya berkongsi pautan web untuk menyebarkan kempen perangi money game yang sedang berleluasa kini. Harap Maklum. 


    Berikut merupakan senarai rasmi BNM yang mana syarikat yang tidak dibenarkan ambil deposit tanpa kelulusan. Berhati-hati. Untuk maklumat lanjut, bole terus layari di link http://www.bnm.gov.my/index.php?ch=en_announcement&pg=en_announcement&ac=564


    Sebarang pertanyaan @ cadangan โ“

    hubungi :


    ๐Ÿ“ž EN ZAKI - 0132396395

    ๐Ÿ“ž HQ BIORICH- 0332248721


    โœ…  sila lihat & like   โœ…

    ๐Ÿ’ข WEBSITE BIORICH ๐Ÿ’ข

     https://www.biorich.my

    ๐Ÿ’ข FACEBOOK BIORICH ๐Ÿ’ข

    https://www.facebook.com/BiorichHQ/

    ๐Ÿ’ขLINK WEBSITE STOKIS๐Ÿ’ข

    https://www.biorich.my/V2/stokis.asp/



    NOTA

    Ahli digalakkan sebarkan info terkini ini kepada group dan rakan-rakan perniagaan anda supaya berita dan info dapat dikongsi kepada semua.



Pelanggan VVIP Terkini

  •  - wanabubakar (, )
  •  - jidin (, )
  •  - amrose769p (, )
  •  - rogayahrich75 (, )
  •  - vcomimir (, )
  •  - wafavco92 (, )
  •  - juli77iu (, )
  •  - aaiman (, )
  •  - mdhazwan (, )
  •  - zulfadli (, )
  •  - sitiesah57 (, )
  •  - hafizal (, )
  •  - seripah (, )
  •  - satinah (, )
  •  - mdhasim57 (, )
  •  - juhaidah (, )
  •  - jamalabdilah (, )
  •  - vcomad (, )
  •  - rohaida67 (, )
  •  - munira769p (, )


Home

Penyakit & VCO


ABJ 2017

Jadual Aktiviti

Pembayaran

Status Order Anda

Penghantaran

Syarat & Terma

Biorich Apps

Panduan Pelanggan


Download

Usahawan OtaiPOS

Artikel

CSR Biorich

I-Usahawanita

MOTIACTION 1

Belajar Bisnes Online

Shoponline D3


LANGGAN BERITA

NAMA ANDA :

BANDAR :

ALAMAT E-MAIL :


SENARAI PRODUK BIORICH


  • Neuro UP

  • Set Produk Kecantikan IU Series

  • IU Series V-Suci

  • IU Series V-Segar

  • Virgin Coconut Oil Super 180

  • Virgin Coconut Oil + Extra Virgin Olive Oil

  • Genius Chewable Tablet Minda

  • Jambu Putih Gebu Tanpa Gula

  • Man Cho Pomade (Extra Strong Hold)

  • Man Cho Pomade (Strong Hold)

  • Man Cho Pomade (Extra Shine)

  • Cocoa Dara Collagen

  • Tonik Rambut Wanita (HUGO)

  • Tonik Rambut Lelaki (POLO)

  • Virgin Coconut Oil Super

  • Kopi Nanduk O

  • Stevia 3 In 1

  • Kopi Nanduk Pouch (1 PEK)

  • Bio-Deodorant

  • Losyen For You

  • Kopi Nanduk Board

  • Firming Extra Cream

  • Jambu Putih Gebu

  • Bioshape Lotion

  • Delima Collagen (Tanpa Gula Tebu)

  • Kopi Tarong (Tanpa Gula Tebu)

  • Virgin Coconut Oil Double Premium

  • Delima Collagen

  • Kopi Tarong

  • Virgin Coconut Oil S Capsule

  • Orange Collagen

BIORICH

Di BioRich, Kekayaan untuk adalah untuk semua di mana kami ingin memberi ruang kejayaan kepada semua pelanggan & usahawan untuk berjaya dan meningkatkan taraf hidup dengan menawarkan peluang perniagaan yang inovatif & kreatif serta kualiti produk yang tinggi.

Biorich yakin dengan penawaran Hadiah Wang Tunai yang lumayan, seimbang dan tidak membebankan serta realistik ianya benar-benar dapat merealisasikan impian usahawan-usahawan yang komited menjadi berjaya, kaya dan barakah. InsyAllah.

 

KHIDMAT PENGHANTARAN